Metal - Koncerty


OOMPH! v Praze

Němečtí OOMPH! zavítají v pátek 29. března 2019 do pražského klubu Nová Chmelnice! Akce začíná ve 20:00 a těšit se můžete na představení nového alba Ritual. Vstupenky získáte v předprodeji od 952,-. K dnešnímu dni jich zbývá 52, tak neváhejte a získejte ty svoje ještě dnes. Samozřejmě budeme rádi, pokud se nám ozvete s ohlasy!

Progresivní metalisté

Tool v Praze naposledy hráli v roce 2006 a při koncertě 4. června v O2 aréně se fanoušci možná dočkají nové nahrávané desky! 

Akce začíná od 20:00 a vstupenky lze zakoupit od 1.382,-

Šílenství a hrůza

To nám dozajista předvede partička kolem Corey Taylora, která přijede 6. června do pražské O2 arény. Lístky na SlipknoT lze zakoupit od 1.090,-

Rozlučka

Jedna z velké čtyřky trash metalu, kapela Slayer, oznámila, že toto turné bude jejím posledním, proto by žádný věrný posluchač neměl propásnout koncert 25. června v TipSport Aréně v Praze.  

Dvě monstra

Ano, tak by se daly nazvat dvě po sobě jdoucí show německých Rammstein v pražské Eden aréně 16. a 17. července. Během jara se můžeme zároveň těšit na novou desku, která dozajista zazní i naživo. 

Pod širým nebem

Letiště Praha Letňany si pro svůj koncert zvolila Metallica, která 18. srpna doveze do České republiky své největší pecky. Všem svým fanouškům navíc dá možnost si záznam volně stáhnout.